SAZINIES AR MUMS

Saņem Individuālu Piedāvājumu


MŪSU KONTAKTI

Precizējošiem jautājumiem

Telefona numurs

+371 28388658

E-pasta adrese

[email protected]

Industriālie sekciju veida vārti

QDOORS industriālajiem vārtiem ir vairākas neapstrīdamas priekšrocības: ērta lietošana, uzticamība, drošība, labi noblīvētas montāžas vietas un lieliska siltumizolācija. Plašs aksesuāru, pacēluma veidu un krāsu klāsts palīdzēs Jums izvēlēties durvis jebkuram rūpnieciskajam objektam.

Industriālos vārtus var uzstādīt arī paaugstinātas intensitātes satiksmes vietās, vietās ar paaugstinātu mitrumu un arī liela izmēra ailēs. QDOORS industriālie vārti ir ar pastiprinātu struktūru un ir izgatavoti no materiāliem ar augstām pretkorozijas īpašībām, kas nodrošina drošu un uzticamu darbība visā to dzīves ciklā.

Tehniskās īpašības

Izgatavoti no 40 mm bieziem sendviča tipa paneļiem(siltuma caurlaidības koeficients U = 1.3 W/(m2K), kas sastāv no krāsotām, cinkotām tērauda loksnēm, kas piepildītas ar poliuretāna putām.

Papildus vārtu lietošanas ērtībai tos iespējams aprīkot ar personāla durvīm. Personāla durvis var būt novietotas gan vidū, gan novirzītas uz kādu no sāniem.

Lai papildinātu vārtu dizainu un funkcionalitāti, tos var aprīkot ar dažāda tipa logiem vai ar stikotajām sekcijām, kā rezultātā iegūstam labāku redzamību un daudz vairāk gaismas.

Artboard – 16