SAZINIES AR MUMS

Saņem Individuālu Piedāvājumu


MŪSU KONTAKTI

Precizējošiem jautājumiem

Telefona numurs

+371 28388658

E-pasta adrese

[email protected]

Garāžu vārti

QDOORS garāžu vārtiem piemīt visas sekciju vārtu funkcionālās īpašības, taču, pateicoties plašajai pieejamo materiālu un piederumu izvēlei, tie ir estētiski un stilīgi garāžu vārti ar ideāli integrētu dizainu un funkcionalitāti.

Dažādu veidu paneļi, krāsas, aksesuāri, logi, rokturi, apdare un automātikas ļauj vienkāršus sekciju vārtus pārveidot par Jūsu mājas dizaina elementu.

Tehnoloģijas, elegance un dizains iegūst formu unikālā un ekskluzīvā produktā. Mūsdienu stila klāstā vienkāršība un elegance apvienojas, veidojot modernu un vilinošu stilu. Ne tikai vienkārši sekcijveida garāžas vārti, bet īsts koka imitācijas risinājums. Koka imitācijas paneļu un metalizētas apdares sajaukums, kopā mūsdienīgām un inovatīvām tehnoloģijām veido ideālus garāžas vārtus klientiem, kuri vēlas elegantu dizainu un ērtības. Pieejami dažādi koka imitācijas paneļi, jautājiet kontaktu formā.

Ideāla formu un materiālu kombinācija ar ļoti inovatīvu rezultātu

Garāžu vārti pieejami gan standarta krāsas – brūna, balta pelēka u.c., gan arī iespējams nokrāsot vārtus jebkurā no RAL kataloga krāsām.

Nosūtiet mums nepieciešamos izmērus pēc shēmas (sk. apakšā), aprakstiet savas vēlmes (piem. vai ir nepieciešami vārti ar motoru) un mēs sagatavosim Jums individuālu piedāvājumu garāžas vārtu izgatavošanai un uzstādīšanai.